Zanim zdecydujesz się na współpracę ze mną zastanów się, czy Twój produkt wpisuje się w tematykę bloga.

Szanuję swój czas i czas klienta. Przemyśl, czy osoba niepełnosprawna może użyć twojego produktu i czy może skorzystać kupując go, jeśli masz wątpliwość zawsze możesz zapytać, jednak jeżeli od razu odpowiesz sobie, że nie – nie pisz. Uwierz mi nic tak nie podważa wiarygodności partnera jak to, że nie zrobił porządnego rozeznania. 

BLOG 

Pomysł na bloga długo kiełkował w mojej głowie, wydawało mi się, że tak dużo obecnie mówi się o niepełnosprawności, że blog o tym traktujący to strata czasu.
Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że to co robię przyciąga ludzi, ba edukuje nawet.

MOJE PROJEKTY

Stworzyłam projekt  Poznaj niepełnosprawność, w którym to blogerzy odpowiadają na pytania na ten temat.
Drugi projekt to Ponadprzeciętni.
Uważam, że sama niepełnosprawność nie czyni nikogo wyjątkowym, ale jest mnóstwo niepełnosprawnych osób, które robią rzeczy wyjątkowe, ponadprzeciętne i warto je pokazać i zainspirować innych.
Kolejnym projektem jest cykl wpisów Jak pomóc żeby nie zaszkodzić – tu przedstawiam krótką informację jak skutecznie pomagać lub nie osobom z poszczególnymi niepełnosprawnościami.
Następną formą uświadamiania blogerów jest pokazywanie sylwetek Sławnych niepełnosprawnych.
W międzyczasie podróżuję, uczęszczam na spotkania, szkolenia, wystawy, targi, które to opisuję z mojej subiektywnej strony.
Oprócz tego recenzuję filmy, książki, gry planszowe i na PC, kosmetyki specjalistyczne i naturalne, sprzęt rehabilitacyjny i wspomagający funkcjonowanie oraz inne rzeczy, które wzbogacają moje życie.

Mogę dla Ciebie napisać:

– test lub recenzję,
– wpis sponsorowany,
– wpis gościnny,
– wpis z odnośnikiem
– relację z imprezy, wystawy, pikniku, koncertu – z uwzględnieniem dostępności dla niepełnosprawnych
Znalazłeś coś dla siebie?  Zapytaj o warunki współpracy: kontakt@zaniczka.pl