Chciałabym przedstawić aplikację dzięki, której zarabianie na Instagramie jest możliwe. Nie będę się rozwodzić nad tym czy piszemy dla idei czy dla kasy.

Wielu już popełniło takie wpisy i dla mnie taka dyskusja jest bez sensu tak jak kłócenie się o to co było pierwsze, jajko czy kura. Ja staram się zarobić wszędzie, gdzie mogę.

Nie są to jakieś zawrotne kwoty 🙂 ale wszystko zależy od Was, gdyż kwota jaką otrzymujecie za kampanię zależy od ilości followersów i od waszej aktywności.

indaHash – jak to działa? 🙂

Ściągasz aplikację – rejestrujesz się, ustawiasz parametry – mi najwięcej trudności sprawiło znalezienie i rozkminienie skrótów bankowych do płatności zagranicznych, czyli tak zwany
IBAN – International Bank Account Number i numer SWIFT/BIC – ale to wszystko znajdziecie w swoich bankach lub w wyszukiwarkach.

Po ściągnięciu aplikacji i zalogowaniu się na konto zostajecie poddani weryfikacji, która ma na celu sprawdzenie Waszego profilu na Instagramie. I tu jest pierwszy haczyk musicie mieć ponad 700 followersów, żeby zostać zaakceptowanym. Dużo? Dla jednych dużo dla innych nie tak całkiem.

Po zaakceptowaniu Twojego profilu czekacie na kampanię.

 

Screenshot_2016-01-30-17-49-59

Kampanie pojawiają się nieregularnie i różne marki mają różne wymogi – odnoście hasztagowanie, zdjęć które umieszczacie i najważniejsze ilości obserwatorów. Są marki, które życzą sobie żeby użytkownik miał powyżej 2500 itp.

Zarabianie na Instagramie

 

Wszystko masz dokładnie wyjaśnione w kampanii, jakich hasztagów użyć i jakie ma być zdjęcie.

 

2

I tu jest kolejny haczyk. Jak wejdziesz w kampanie to musisz ją wykonać, jeśli tego nie zrobisz dostajesz żółtą kartkę. Jeśli źle wykonasz zadanie, również możesz otrzymać żółtą kartkę.

 

Zarabianie na Instagramie

Możesz popełnić jeden błąd – drugi błąd – czerwona kartka – blokuje Twoje konto na rok, także radzę uważać.

Jak naliczana jest stawka za post. Do niedawna było tak, że jeśli miałeś 850 obserwatorów to uzyskiwałeś stawkę 8,50 zł za zdjęcie. Obecnie nie jest tak różowo, trzeba się bardziej postarać, gdyż algorytm oblicza Twoją stawkę na podstawie dziennego zaangażowania.

Wypłata pieniędzy następuje po zebraniu na koncie minimum 50 zł i faktycznie przelewają

Minusem jest to, że regulamin i polityka prywatności jest w języku angielskim,

Plusem jest bardzo dobra obsługa. Pomoc – jest faktycznie pomocna i odpowiadają na pytania stosunkowo szybko.

Ja polecam – na dzień pisania posta 🙂

Dajcie znać, czy znaliście tą formę zarabiania 🙂

Uważasz, że ten artykuł wzbogacił Twoją wiedzę – udostępnij, daj szansę na poznanie go innym 🙂

UPDATE

Inda Has – strasznie ale to diametralnie obciął stawki za zdjęcie.

Według mnie nie opłaca się już brać w tym udziału.