Czachonarium

Czachonarium

Całkiem niedawno popełniłam post o zakupach tym razem o zakupach udanych 🙂

Uwielbiam i szaleję za oryginalną biżuterią. Zazwyczaj całkiem ciekawe cacka wynajduję na facebooku, nieznani szerokim masom artyści-rzemieślnicy tworzą swoje arcydziełka w zaciszu domowych pieleszy. I tak też się ma sprawa z Muru Buru – gdzieś tam przeglądając czyjeś posty w tym wypadku Uli 🙂 moje oko przykuła niesamowita forma, oryginalność dzieł i nazwy, które pobudzają wyobraźnię: kosmokolie, czachonarium, corvidae, ptaszoły. Dziewczyny mają niezwykłe poczucie materii, którą zawładnęły w 100%.

Ich twory to maleńkie arcdziełka, które przykuwają uwagę i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Tak też było z czachonarium – ujrzałam, zapragnęłam nie potrafiłam zapomnieć. Nie zastanawiałam się ani chwili i zamówiłam, spersonalizowaną wersję kolczyków i wisiora. Biżuteria jest tworzona na bieżąco i autorki nie kazały długo czekać na przesyłkę.

Czachonarium

 

Czachonarium

 

Czachonarium

a jak mają chwile czasu to tworzą takie cudeńka 🙂

 

Czachonarium

a na to mam chęć 🙂 a nawet na dwa takie 🙂

Czachonarium

Stworzyła; Anna Michaluk fot z FB

zainteresowanym podaję link do galerii 🙂

MUR BUR

By | 2017-02-06T14:18:50+00:00 Czerwiec 20th, 2015|Punkt widzenia na:, Testy|10 komentarzy

About the Author:

Wyobraź sobie kobietę o zaraźliwym uśmiechu i roześmianych oczach, jej rude, długie włosy powiewają na wietrze i niesfornie spadają na twarz. Kobietę dojrzałą na tyle, że wie czego oczekuje od życia, ma jasno ustalone cele, ustabilizowaną pozycję, pracę, dom, ale na tyle dziewczęcą, że wciąż poszukuje nowych inspiracji, zainteresowań, nadal z ciekawością dziecka obserwuje świat i ludzi, a to co widzi i co ją fascynuje opisuje na blogu. Cześć to ja Zaniczka - miło Cię poznać.